Podanie adresu e-mail jest nieobowiązkowe. Na zadane pytania postaram się odpowiedzieć w krótkim czasie.

Komentarz jest odpowiedzią na pytanie.

Dodaj komentarz:
Imię:
e-mail:
Strona domowa:
Kod bezpieczeństwa:
  (proszę przepisz do tego pola)
Komentarz:
Smileys: ::) :) ;) :D ?:( :( :o :8 :P :[ :X :* :-/
Kod BB: pogrubieniekursywapodkreślenie
UWAGA: Twój wpis zostanie opublikowany dopiero po zaakceptowaniu przez Administratora!


« poprzednie1234 ... 101112nastepne »
(168 liczba wpisów)

#138   gucio06.02.2015 - 18:26
Pomysł się podoba.?

#137   gucio06.02.2015 - 16:58
Przeprowadźmy wybory poraz kolejny nie wszystkim odpowiada to jak jest i co jest.
Komentarz:
...

#136   gość06.02.2015 - 15:55
Jad kipi w treści artykułu Wybory Sołeckie! Wypadałoby przeczytać tekst raz jeszcze, na spokojnie. Widocznie ktoś z rady sołeckiej nie pasuje... Ciekawe, kto zalazł tak bardzo za skórę????
Komentarz:
Autor tekstu, również kandydował do rady sołeckiej i nawet nie głosował na siebie. A co do rady to została wybrana bardzo aktywna społecznie grupa osób.

#135   skrzacik06.02.2015 - 15:37
I tym samym mieszkańcy dokonali wyboru, że kolejną kadencję służyć będzie dotychczasowa. Dobre! Zdanie bez sensu. Autor nie czyta swoich wypowiedzi, które podaje do publicznej wiadomości???
Komentarz:
OK. W tym zdaniu wkradł się błąd i autokorekta została źle przeprowadzona. Dzięki za informacje. Zdanie miało brzmieć: I tym samym mieszkańcy dokonali wyboru, że kolejną kadencję służyć będzie dotychczasowa Sołtys. Przepraszam za błąd.

#134   gość06.02.2015 - 12:59
W głosowaniu na sołtysa... W komisji skrutacyjnej(...) Magdalena Bandurska, Magdalena Bandurska.????? A teraz bacznie obserwujmy ich pracę... . Zobaczymy teraz jak ze służbą (...) czy za 4 lata ponownie powierzą... To brzmi jak groźba. Bój się rado sołecka, bo redaktor Biuletynu straszy... Będzie Wam patrzył na ręce. A czy ktoś przyjrzy się jego pracy????
Komentarz:
Owszem, wkradł się błąd w składzie komisji skrutacyjnej i zauważyliśmy go już po oddaniu do druku. Oskarżanie o groźby jest to daleko idąca nadinterpretacja. Nikt nie miał zamiaru straszyć tylko stwierdzone zostały fakty. Każdy ma prawo obserwować, oceniać i za pewien czas wybrać ponownie lub zmienić. Nie rozumiem skąd tyle jadu w autorze wpisu do księgi Gości.

#133   gość29.01.2015 - 16:27
Podoba mi się zakładka z boku, na której można odczytać najświeższe wiadomości. Bardzo dobre. Tak trzymać i rozwijać stronkę.

#132   Józef28.01.2015 - 14:31
Jak miło, że Dzień Seniora odbywać się będzie w czasie trwania kolędy. Szkoda,że organizator pomyślał tylko o Swoich najbliższych... Jestem bardzo grzeczny. Piszę o organizatorze wielką literą
Komentarz:
Przepraszam bardzo, ale kolęda do godz. 19:00 się skończy. Takie zapewnienie jest ze strony naszego Duszpasterza. Na zebraniu w sprawie Balu Babci i Dziadka było zaledwie 7 osób, i to one ustaliły. A ocenianie decyzji organizatora, że ustawił to pod Swoich najbliższych jest co najmniej niestosowne i niegodziwe. Jeszcze się taki nie narodził, aby wszystkim dogodził.

#131   Józio02.01.2015 - 13:13
Wybory Sołtysa. Kogo wybierzecie? Macie kandydatów? Bo ostatnio wasz sołtys to zbyt bardzo nie był widoczny! Wybierzcie kogoś innego! Może z Ałny ktoś wystartuje. To jest organizacja pozarządowa, z którą się liczą w urzędach bo mają obowiązek współpracy z organizacjami. Może Prezes, zastępca, skarbnik? zastanówcie się wybierzcie aktywnych, do których macie zaufanie. My kilka lat temu wybraliśmy do rady sołeckiej i na sołtysa przedstawicieli stowarzyszenia, miejscowośc rozwinęła się, powstały nowe chodniki, wieś zaczęła się rozbudowywać. Teraz już stowarzyszenia naszego nie ma, bo było za mało chętnych, ale pracujemy już nad tym, aby powstało ono na nowo. Bo widzimy siłę jaką mają stowarzyszenia, ale nie ma sensu działać w kilka osób, jak będziecie miec kilkanaście osób to zobaczycie, że w 4 kolejne lata zrobicie wszystko zachęcajcie ludzi, chodźcie od domu do domu, zachęćcie tych co są na emeryturach, lub pracują w domu. w nich jest największa siła. Wybierzcie mądrze
Komentarz:
Kandydaci pojawią się pewnie w ostatnich dniach przed wyborami. Co do obecnego Sołtysa to każdy ma dobre i złe strony, i nie trzeba być widocznym, aby dobrze pracować. Wspólpraca sołtysa ze stowarzyszeniem wychodziła bardzo dobrze ponieważ sołtys należy do stowarzyszenia, a że na początku były jakieś tarcia to nie znaczy, że nie potrzebowaliśmy dotarcia się. Zrozumieliśmy zasady jakie obowiązują w pracy stowarzyszenia, a jakie w pracy sołectwa. Myślę, że to byłby dobry pomysł aby stowarzyszenie miało swoich przedstawicieli w radzie sołeckiej, ale to już nie znaczy, że wybierac będzie tylko 25 osób ze stowarzyszenia, miejscowość zamieszkuje ponad 200 osób i to one będą wybierać. A co do chodzenia od drzwi do drzwi to jest zły pomysł ponieważ członkowie stowarzyszenia muszą być świadomi przynależności do danej grupy i świadomi celu stowarzyszenia. No ale wszystko będzie wiadomo już za niespełna miesiąć. Dziękujemy za rady i zapraszamy do przekazania na nasze stowarzyszenie 1 procenta swojego podatku.

#130   zwykły turysta17.12.2014 - 10:23
Stronka była nawet fajna ale przerodziła się w wyznaniowy kontener i nie ma znaczenia czy autor jest związany z kościołem czy nie to ma zachęcać turystów a nie rozpraszać.Poglądy każdy może mieć jakie chce ale strona publiczna zniechęca zniechęca ludzi.Zróbcie coś aby więcej było turystów a nie wyznawców jedynej słusznej religi

#129   Anonym14.12.2014 - 11:30
Sprawa dotycząca tego co się dzieje na wschodzie jest okrutna to prawda ale prawdą jest i to że terroryści z tak zwanego państwa islamskiego i inni radykałowie zabijają nie tylko chrześcijan( ile to chrześcijanie wymordowali nie chrześcijan) ale wszystkich co im wpadną w łapy.Odnośnie aborcji, to u nas najwięcej mają do powiedzenie ci co ich to nie dotyczy to matka powinna decydować i nikt inny a narzucanie własnej woli,wiary,sposobu na życie,i innych pomysłów innym ludziom jest nie poważne.Nawet jeśli by był całkowity zakaz to i tak będą przeprowadzane zabiegi usuwania,tabletki wczesnoporonne można bez problemu kupić jak i wyjechać za granicę na zabieg.

#128   wiadomo o kogo chodzi13.12.2014 - 18:16
Każdy chrześcijanin ma obowiązek obrony Kościoła i wiary nawet gdyby miał to przypłacić życiem. Dzieci zabite przez Czubaszek w aborcji nie mogły się obronić, dlatego to zadanie przeszło na innych członków Kościoła, którzy muszą ją napominać.
Znajdź mi człowieku takiego frajera co obecnie za obronę kościoła odda własne życia a jeśli się znajdzie to rzeczywiście jest to frajer idiota.Czy jesteś związany z kościołem czy nie nie moja sprawa i nie interesuje mnie to ale interesuje mnie że to wy katole robicie z igły widły i ciągle macie problemy ale chyba sami ze sobą.Rozmawiasz bogiem? a odpowiedział ci kiedyś,dał ci jakąś radę ?????
Komentarz:
Kościół jest Rzecznikiem prawa naturalnego. My katole mamy system wartości, którego nie mają ateiści i osoby antykatolickie. I naszym zadaniem, jako członków Kościoła, jest stanięcie po stronie natury, a mordowanie dzieci w łonie matki stoi w sprzeczności z nią. Matka, która zabije swoje dziecko we własnym łonie nie może nazywać siebie matką. Po prostu nie jest tego godna.
A co do osób, które nazywasz frajerami to wystarczy spojrzeć w stronę Syrii I Iraku i innych krajów islamistycznych, w których codziennie giną chrześcijanie. W Pakistanie w więzieniu przebywa Asia Bibi, która została skazania na śmierć, za to że wyznała wiarę w Chrystusa.

#127   Bolek05.12.2014 - 10:19
Mam pytanie do autora tekstu czy wy w Polsce chcecie stworzyć państwo wyznaniowe bo jeśli tak to wam się to nie uda,a cytowanie wersetów zostaw dla siebie bo to nie działa

#126   Xawery03.12.2014 - 10:16
Wszystko co piszesz było by ok gdyby -no właśnie - co,to nie wiara da ci pracę, wykształcenie, samo zaradność w codziennym życiu (w Polsce jest masa ludzi nie zaradnych życiowo co tylko narzekają i do nich to trafiają te protesty).Ludzie wykształceni pracujący nie mają czasu i ochoty na pierdoły protestacyjne.Podstawą nowoczesnego państwa jest silna nowoczesna gospodarka,przemysł,wykształ cone i zaradne społeczeństwo a nie wiara i jaka by ona nie była jest tylko dodatkiem do trudów życia.Wiara nie napełni garnków i nie opłaci rachunków.Im bardziej kościół protestuje przeciwko jakiejś sprawie tym bardziej to przynosi odwrotny skutek.Wielki protest jaki był przeciwko powieściom Dana Browna tylko zachęcał do kupna książki,które się czytało jednym tchem (filmy były trochę gorsze od książki).Empik sobie poradzi bez problemu,wy macie satysfakcję że zaprotestowaliście i nie długo rozejdzie się to po kościach.Aborcja czy ma być czy nie to inna sprawa,ja jestem za aborcją ale nikomu na siłę jej nie narzucam.Radykalizm jest groźny,nie tylko islamski ale i katolicki też i w również w Polsce.Czasami jak słucham i patrze na niektóre wypowiedzi to myślę że żyjemy w ciemnogrodzie a nie w XXI wieku.A prawdą jest to że kościół chciałby posiadać taką władze i posiadłości jak kiedyś ale diś społeczeństwo jest świadome swoich decyzji i omamić się nie da,gołym okiem widać odpływ ludzi z kościoła i wzrost przekrętów księży i biskupów (słynna pedofilia)i taki kśiądz ma mnie umoralniać jak mam żyć,na pewno nie.

#125   Bolek03.12.2014 - 07:53
Jeśli jesteś tak mocno związany z kościołem i wierzysz w to że Empik chce zniszczyć kościół to twoja wiara jest bardzo płytka.Kościół przetrwał 2000 lat i teraz przetrwa.Wyczyny Nergala to czysto medialny interes na koncercie,a ta pani jak to określiłeś aborcjonistka ma takie poglądy a nie inne,bo kto ile ma dzieci to wyłącznie sprawa ludzi a nie kleru,jeśli jakiś ksiądz powiedział mi że mam za mało dzieci to bym go pogonił.To że w wielki piątek jem mięso i nie poszcze to też tylko moja sprawa a nie kleru bo mi konstytucji a gwarantuje moje przekonania.Być może więcej wiem na temat kościoła od tych tak wierzących,to kościół narzuca swoją doktrynę innym a nie odwrotnie,inkwizycjia i inne zbrodnie kościoła są znane.Nie jest moją intencją obrażanie kogokolwiek ale nie pozwolę aby kościół wchodził z butami w moje życie.
Komentarz:
"Jezus powiedział do swoich uczniów: "Gdy brat twój zgrzeszy przeciw tobie, idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa. Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!"
Każdy chrześcijanin ma obowiązek obrony Kościoła i wiary nawet gdyby miał to przypłacić życiem. Dzieci zabite przez Czubaszek w aborcji nie mogły się obronić, dlatego to zadanie przeszło na innych członków Kościoła, którzy muszą ją napominać.

#124   Bolek02.12.2014 - 13:25
O co chodzi autorowi w sprawie Empiku to nie kumam może coś bierze ale twierdzenie że ten sklep dąży do zniszczenia kośćioła w Polsce to przegięcie.To kler ciągle żąda kasy z budżetu a przecież odzyskali swoje mienie i przy zwrotach też machlojki były.Jedyny dobry sposób to wypowiedzieć konkordat niech kler zarabia sam na siebie.
Komentarz:
Oświadczam, że nic nie biorę. Jestem mocno związany z Kościołem i przyłączam się do akcji chrześcijan świeckich, którzy protestują w związku ze skandaliczną kampanią reklamową. Kampania sklepu ma na celu komercjalizacje świąt Bożego Narodzenia, ponieważ zatrudnienie w kampanii osób, które są niewierzące nie mają nic wspólnego z chrześcijańskim charakterem tych Świąt. Nergal i Czubaszek, on satanista, ona aborcjonistka. On niszczy wartości chrześcijańskie i przedmioty kultu (biblia) ona niszczy życie, które było darem Boga. Sam autor kampanii powinien się zastanowić, bo może on coś bierze.

« poprzednie1234 ... 101112nastepne »
(168 liczba wpisów)


Załóż darmową stronę z Beepworld.pl
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!