23
St
Do szkoły w Łynie dojechał kolorowy „Deutch Wagen Tour”
23.01.2013 20:59

 

 

Do szkoły w Łynie dojechał kolorowy „Deutch Wagen Tour”

 

Do Szkoły Podstawowej w Łynie zawitał jeden z pięciu kolorowych samochodów „Deutch Wagen Tour” podróżujących po Polsce w ramach projektu, którego celem jest popularyzacja języka niemieckiego oraz zainspirowanie nauczycieli do zastosowania nowoczesnych metod nauczania.

Na miejscu lektorka DWT została serdecznie przywitana przez uczniów, którzy pod opieką pani Mileny Chmielewskiej przygotowali niemieckojęzyczne piosenki na powitanie długo oczekiwanego gościa.


W szkole panowała bardzo ciepła i miła atmosfera, wszyscy byli bardzo zainteresowani wizyta lektorki DWT. Jako pierwsi, w zajęciach uczestniczyli uczniowie klas I - II. Dzieciaki poprzez zabawę miały okazję nauczyć się wielu nowych słówek oraz poznać przyjaciół tajemniczego gościa z Niemiec, którym był mały zajączek „Hans Hase”.

Na koniec zajęć uczniowie otrzymali upominki w postaci koszulek z logo DWT, planów lekcji, czapek itp. Nie mniej zadowoleni byli również uczniowie drugiej grupy (klasy III –VI), którzy bardzo chętnie uczestniczyli z zabawach i grach językowy przygotowanych przez lektorkę DWT panią Bogumiłę Manek.


Milena Chmielewska

 

Na pomoc zwierzętom

Załóż darmową stronę z Beepworld.pl
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!