26
Gr
Świąteczny wystrój naszych domów
26.12.2012 09:11

Od kilkunastu lat w Łynie, jak i w każdej innej miejscowości, niektórzy gospodarze przystrajają swoje domy lampkami. W tym roku wydaje się być mniej tych domostw oświetlonych. Jednak po raz pierwszy ubrano Choinkę w centrum naszej miejscowości na skrzyżowaniu drogi do Nidzicy z drogą Rączki- Moczysko. Zadałem kilka pytań osobom  (imiona i nazwiska osób do wiadomości administratora), które zajęły się sprawą choinkową.

1. Skąd pomysł na tę choinkę w centrum naszej miejscowości?

Zastanawialiśmy się już od pewnego czasu, aby coś zrobić na święta w naszej miejscowości. Poszliśmy też za przykładem Żelazna, które co najmniej od dwóch lat ubiera choinkę w swojej miejscowości; może i trochę zazdrościliśmy im tej sołeckiej choinki. Jednak największy wpływ na tzw. sprawę choinkową, miała Pani Bożena Sobiech, która zaproponowała ustawienie choinki w tym miejscu, ale także i zasila naszą choinkę prądem, za co bardzo jej dziękujemy.

2. Nie baliście się o kradzież lampek choinkowych?

Pewne ryzyko zawsze jest... No cóż zawsze trzeba spróbować. Mamy tylko nadzieję, że nikt nie zepsuje tej świątecznej atmosfery.

3. Czy chcecie za rok ubrać ją ponownie?

Raczej napewno nie będzie to ta choinka, ale inna- myśle, że tak.

4. Do kiedy będzie można zobaczyć tę choinkę?

Wstępnie do 2 Stycznia.

 

Zdjęcia zostały zrobione 26.12. br. Jeżeli nie ma wszystkich domostw to prosimy o nadesłanie nam tych zdjęć na adres e-mail podany w wiadomościch wcześniejszych.

Zaproszenie na wigilię
Odwiedziło nas 500 osób!!!

Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!