Podanie adresu e-mail jest nieobowiązkowe. Na zadane pytania postaram się odpowiedzieć w krótkim czasie.

Komentarz jest odpowiedzią na pytanie.

Dodaj komentarz:
Imię:
e-mail:
Strona domowa:
Kod bezpieczeństwa:
  (proszę przepisz do tego pola)
Komentarz:
Smileys: ::) :) ;) :D ?:( :( :o :8 :P :[ :X :* :-/
Kod BB: pogrubieniekursywapodkreślenie
privacy_title:
privacy_text
UWAGA: Twój wpis zostanie opublikowany dopiero po zaakceptowaniu przez Administratora!


« poprzednie1234 ... 101112nastepne »
(174 liczba wpisów)

#144   Anonym21.02.2015 - 12:15
jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.

#143   gość08.02.2015 - 19:58
Podoba mi się wpis "zwykły turysta". Miło byłoby wiedzieć wszystko, a nie tylko tendencyjne wpisy.

#142   jola06.02.2015 - 21:17
Gdybym była złośliwa, skrytykowałabym każde posunięcie, każdy tekst administratora. Jestem wyrozumiała i bardzo proszę o unikanie podtekstów w swoich wypowiedziach. Jestem na tak we wszystkich posunięciach, które służą dobru miejscowości i propaguję stronkę wśród swoich znajomych, bo zależy mi na rozwoju wsi i dobrym jej wizerunku.
Wszystkim, którzy przeczytają, przekazuję dobrą ideę, że to cudowna miejscowość, fantastyczne miejsce, a ludzie są reformowalni i też zależy im na rozwoju... Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i zapraszam do Łyny. To cudowne miejsce.

#141   gucio06.02.2015 - 21:02
Skrzacik górą.....

#140   gucio06.02.2015 - 20:45
Jest nas więcej?? Super . Pozdrawiam....

#139   skrzacik06.02.2015 - 20:27
Podoba mi się pomysł Gucia! Jestem za... , jakieś inne pomysły... A co tam. Sołtys nie ten, rada w 75%...??? Kto jest za, a kto przeciw??? Pozdrawiam wszystkich na tak i na nie

#138   gucio06.02.2015 - 18:26
Pomysł się podoba.?

#137   gucio06.02.2015 - 16:58
Przeprowadźmy wybory poraz kolejny nie wszystkim odpowiada to jak jest i co jest.
Komentarz:
...

#136   gość06.02.2015 - 15:55
Jad kipi w treści artykułu Wybory Sołeckie! Wypadałoby przeczytać tekst raz jeszcze, na spokojnie. Widocznie ktoś z rady sołeckiej nie pasuje... Ciekawe, kto zalazł tak bardzo za skórę????
Komentarz:
Autor tekstu, również kandydował do rady sołeckiej i nawet nie głosował na siebie. A co do rady to została wybrana bardzo aktywna społecznie grupa osób.

#135   skrzacik06.02.2015 - 15:37
I tym samym mieszkańcy dokonali wyboru, że kolejną kadencję służyć będzie dotychczasowa. Dobre! Zdanie bez sensu. Autor nie czyta swoich wypowiedzi, które podaje do publicznej wiadomości???
Komentarz:
OK. W tym zdaniu wkradł się błąd i autokorekta została źle przeprowadzona. Dzięki za informacje. Zdanie miało brzmieć: I tym samym mieszkańcy dokonali wyboru, że kolejną kadencję służyć będzie dotychczasowa Sołtys. Przepraszam za błąd.

#134   gość06.02.2015 - 12:59
W głosowaniu na sołtysa... W komisji skrutacyjnej(...) Magdalena Bandurska, Magdalena Bandurska.????? A teraz bacznie obserwujmy ich pracę... . Zobaczymy teraz jak ze służbą (...) czy za 4 lata ponownie powierzą... To brzmi jak groźba. Bój się rado sołecka, bo redaktor Biuletynu straszy... Będzie Wam patrzył na ręce. A czy ktoś przyjrzy się jego pracy????
Komentarz:
Owszem, wkradł się błąd w składzie komisji skrutacyjnej i zauważyliśmy go już po oddaniu do druku. Oskarżanie o groźby jest to daleko idąca nadinterpretacja. Nikt nie miał zamiaru straszyć tylko stwierdzone zostały fakty. Każdy ma prawo obserwować, oceniać i za pewien czas wybrać ponownie lub zmienić. Nie rozumiem skąd tyle jadu w autorze wpisu do księgi Gości.

#133   gość29.01.2015 - 16:27
Podoba mi się zakładka z boku, na której można odczytać najświeższe wiadomości. Bardzo dobre. Tak trzymać i rozwijać stronkę.

#132   Józef28.01.2015 - 14:31
Jak miło, że Dzień Seniora odbywać się będzie w czasie trwania kolędy. Szkoda,że organizator pomyślał tylko o Swoich najbliższych... Jestem bardzo grzeczny. Piszę o organizatorze wielką literą
Komentarz:
Przepraszam bardzo, ale kolęda do godz. 19:00 się skończy. Takie zapewnienie jest ze strony naszego Duszpasterza. Na zebraniu w sprawie Balu Babci i Dziadka było zaledwie 7 osób, i to one ustaliły. A ocenianie decyzji organizatora, że ustawił to pod Swoich najbliższych jest co najmniej niestosowne i niegodziwe. Jeszcze się taki nie narodził, aby wszystkim dogodził.

#131   Józio02.01.2015 - 13:13
Wybory Sołtysa. Kogo wybierzecie? Macie kandydatów? Bo ostatnio wasz sołtys to zbyt bardzo nie był widoczny! Wybierzcie kogoś innego! Może z Ałny ktoś wystartuje. To jest organizacja pozarządowa, z którą się liczą w urzędach bo mają obowiązek współpracy z organizacjami. Może Prezes, zastępca, skarbnik? zastanówcie się wybierzcie aktywnych, do których macie zaufanie. My kilka lat temu wybraliśmy do rady sołeckiej i na sołtysa przedstawicieli stowarzyszenia, miejscowośc rozwinęła się, powstały nowe chodniki, wieś zaczęła się rozbudowywać. Teraz już stowarzyszenia naszego nie ma, bo było za mało chętnych, ale pracujemy już nad tym, aby powstało ono na nowo. Bo widzimy siłę jaką mają stowarzyszenia, ale nie ma sensu działać w kilka osób, jak będziecie miec kilkanaście osób to zobaczycie, że w 4 kolejne lata zrobicie wszystko zachęcajcie ludzi, chodźcie od domu do domu, zachęćcie tych co są na emeryturach, lub pracują w domu. w nich jest największa siła. Wybierzcie mądrze
Komentarz:
Kandydaci pojawią się pewnie w ostatnich dniach przed wyborami. Co do obecnego Sołtysa to każdy ma dobre i złe strony, i nie trzeba być widocznym, aby dobrze pracować. Wspólpraca sołtysa ze stowarzyszeniem wychodziła bardzo dobrze ponieważ sołtys należy do stowarzyszenia, a że na początku były jakieś tarcia to nie znaczy, że nie potrzebowaliśmy dotarcia się. Zrozumieliśmy zasady jakie obowiązują w pracy stowarzyszenia, a jakie w pracy sołectwa. Myślę, że to byłby dobry pomysł aby stowarzyszenie miało swoich przedstawicieli w radzie sołeckiej, ale to już nie znaczy, że wybierac będzie tylko 25 osób ze stowarzyszenia, miejscowość zamieszkuje ponad 200 osób i to one będą wybierać. A co do chodzenia od drzwi do drzwi to jest zły pomysł ponieważ członkowie stowarzyszenia muszą być świadomi przynależności do danej grupy i świadomi celu stowarzyszenia. No ale wszystko będzie wiadomo już za niespełna miesiąć. Dziękujemy za rady i zapraszamy do przekazania na nasze stowarzyszenie 1 procenta swojego podatku.

#130   zwykły turysta17.12.2014 - 10:23
Stronka była nawet fajna ale przerodziła się w wyznaniowy kontener i nie ma znaczenia czy autor jest związany z kościołem czy nie to ma zachęcać turystów a nie rozpraszać.Poglądy każdy może mieć jakie chce ale strona publiczna zniechęca zniechęca ludzi.Zróbcie coś aby więcej było turystów a nie wyznawców jedynej słusznej religi

« poprzednie1234 ... 101112nastepne »
(174 liczba wpisów)


Datenschutzerklärung
Załóż darmową stronę z Beepworld.pl
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!