23
St
Nasza szkoła grała z Owsiakiem
23.01.2013 21:05

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Łynie po raz kolejny brał udział w akcji zbierania pieniędzy na rzecz WOŚP.

Akcja odbywała się w dniach 07.01-11.01.2013 roku. W niedzielę 13.01.2013 roku zbieraliśmy pieniądze do puszki przy Kościele Niepokalanego Serca NMP w Łynie.

Wszystkim ofiarodawcom za „okazane serce” serdecznie dziękujemy.

Podziękowania składamy również mamom, które wspomagały nas poprzez upieczenie przepysznych ciast. Są to Panie: Małgorzata Niedźwiedzka, Ilona Onyszek, Grażyna Skoniecka, Anita Roman, Irena Pedyna, Anna Laskowska, Ewa Sobka, Teresa Wróbel, Sylwia Jakubiak. Jeżeli kogoś pominęliśmy, przepraszamy, ale równie pięknie dziękujemy.

 Być może nie zebraliśmy wiele, ale liczy się przecież chęć niesienia pomocy innym. Dzisiaj jesteśmy dziećmi, ale w przyszłości , z biegiem lat, będziemy starsi, mniej sprawni w podeszłym wieku. Dzisiaj to nasi dziadkowie są seniorami, więc to również dla nich zbieraliśmy fundusze. Temat 21 Finału WOŚP to: „ Gramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów”.

Dbamy o siebie, dbamy o bliskich, dbamy o innych. Najważniejsze to „ mieć serce”, umieć je okazać oraz wyciągnąć pomocną dłoń do ludzi, którzy potrzebują pomocy. My o tym pamiętamy. Za rok też będziemy z WOŚP.

Siema
Samorząd Uczniowski

 

 

 


Datenschutzerklärung
Załóż darmową stronę z Beepworld.pl
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!