09
Cz
Wypełnij ankietę i pomóż nam stworzyć szlak historyczny
09.06.2015 11:06

Szanowni Państwo,

Grupa nieformalna „Teraz My” przy współpracy z Łyńskim Centrum Rozwoju AŁNA przystępuje do realizacji projektu: „Ocalić od zapomnienia. Historia Wsi Mazurskiej jako brama do rozwoju ruchu turystycznego wokół Rezerwatu Źródeł Rzeki Łyny”. W związku z nim prosimy Państwa o pomoc w znalezieniu, na terenie miejscowości Łyna i rezerwatu, miejsc (np. kościół, mleczarnia, obiekty mogą być już nieistniejące), które zostaną wyróżnione za pomocą specjalnej tablicy informacyjnej. W przypadku zgłoszenia przez uczestników badania ankietowego większej ilości miejsc zostanie przeprowadzone głosowanie, które wyłoni 9 obiektów przeznaczonych do oznaczenia. Udział w ankiecie jest anonimowy. Ankieta trwa do 30 czerwca.

Wypełnioną ankietę należy przesłać na nasz adres e-mail lcralna@gmail.com lub adres Łyńskie Centrum Rozwoju "AŁNA" Łyna 7, 13-100 Nidzica, lub wrzucić do specjalnej urny znajdującej się w sklepie w Łynie.

Projekt jest realizowany ze środków programu mikrodotacji "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie" dofinansowanego przez MPiPS w ramach FIO.

kwestionariuszankiety.docx [60 Kb]
Download

Datenschutzerklärung
Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!